Kim jesteśmy?

BND Polska sp. z o.o. to agencja pracy wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia. Certyfikat o numerze 29152 uprawnia nas do prowadzenia działalności w zakresie pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego, pośrednictwa zawodowego oraz pracy tymczasowej.

Pośrednictwo pracy

Przeprowadzimy preselekcję kandydatów zgodnie z wymaganiami pracodawcy. Po naszej stronie jest znalezienie pracowników na wolne miejsca pracy, a zatrudnienie następuje już bezpośrednio przez pracodawcę.

Praca tymczasowa

Znajdziemy i dostarczymy pracodawcy konkretnych pracowników, którzy zatrudnieni będą na podstawie umowy o pracę tymczasową. Po naszej stronie jest rozliczania się z pracownikiem. Rozliczenie między Agencją o pracodawcą następuje na podstawie jednej faktury VAT.

Inne usługi

Jako agencja pracy świadczymy również usługę leasingu pracowniczego. Jesteśmy również dopasować ofertę do bezpośrednich potrzeb Klienta.

Zarząd

Norbert Batory

biuro@bndpolska.com
+48 786 303 808

Absolwent studiów wyższych na kierunku prawo
w biznesie oraz podyplomowych dwujęzycznych MBA. Doświadczenie zawodowe zbierał w instytucjach finansowych oraz prowadząc własne firmy w branżach IT, TSL i finanse. Posługuje się językiem angielskim
i niemieckim.

Prezes Zarządu

Certyfikaty

"Znalezienie i zatrzymanie najlepszych pracowników jest najbardziej wartościową zdolnością."

John D. Rockefeller